Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zátky od vína, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zátky od vína zdarma ke stažení

Zátky od vína je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Zátky od vína je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátky od vína zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zátky od vína ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátky od vína ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1596x1600
1277x1280
798x800
499x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 140 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zátky od vína je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor XLSM zdarma Podívejte se i na ilustrace Azurová stužka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Klíště ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zátky od vína, ke stažení, zdarma, ilustrace, klipart, download, grafika, ke stáhnutí, Ostatní, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, Zátky od vína, svg

Doporučené použití klipartu: plakát, web, office, profilovka, fotokniha, inkscape, dokument, památník, referáty, škola, webové stránky, Facebook, blog, word, dokumenty, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Čokoládový dárek zdarma, vektor Sekačka ke stažení nebo obrázek Kříž ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.