Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční strom, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční strom zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vánoční strom. Klipart Vánoční strom je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vánoční strom? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční strom zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční strom ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční strom ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 850 974 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: star4clover

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční strom je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žížala ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Monstrance zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Josif Stalin ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, obrázek, Vánoční strom, ke stažení, svg, free, ke stáhnutí, Vánoční strom, download, klipart

Doporučené použití klipartu: plakáty, dokumenty, Facebook, PowerPoint, profil, corelDraw, seminární práce, Pinterest, Instagram, pozvánky, časopis, referáty, prezentace, openOffice, Twitter, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Mapa Nevady ke stáhnutí, klipart Vánoční ozdoby zdarma nebo ilustrace Velikonoční blahopřání ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.