Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční strom (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční strom zdarma ke stažení

Vánoční strom je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční strom zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční strom ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční strom ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 850 974 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: star4clover

Sdílejte klipart nazvaný Vánoční strom s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Vánoční strom je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kapesní hodiny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Spojené Království zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Opička ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Vánoční strom, ilustrace, grafika, zdarma, ke stažení, cliparts, Vánoce, klipart, ilustrační obrázek, vektor, free, svg, ke stáhnutí, Vánoční strom

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, corelDraw, profilovka, textové dokumenty, blog, Pinterest, PowerPoint, referáty, památník, kalendář, word, inkscape, web, Instagram, škola, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Květinové blahopřání ke stáhnutí, obrázek Unicorn zdarma nebo vektor Pravoslavný kostel zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.