Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční strom (Vánoce) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční strom zdarma ke stažení

Vánoční strom je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoční strom nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční strom zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční strom ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční strom ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 850 974 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: star4clover

Obrázek, klipart pojmenovaný Vánoční strom můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Vánoční strom patří do sekce Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Černý stromeček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kameraman ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pagoda ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, Vánoční strom, ke stažení, kliparty, vektor, ke stáhnutí, download, klipart, free, vektorový obrázek, Vánoce, zdarma, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, office, škola, profilovka, video, wordpress, Twitter, textové dokumenty, dokument, blog, články, inkscape, dokumenty, Pinterest, word, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Pastelky ve stojánku ke stažení, klipart Ananas v plechovce ke stažení nebo ilustrace WAV ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.