Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční strom (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční strom zdarma ke stažení

Vánoční strom je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Vánoční strom je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vánoční strom lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční strom zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční strom ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční strom ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 850 974 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: star4clover

Obrázek, klipart pojmenovaný Vánoční strom můžete sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Vánoční strom se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Oranžová květina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Monitor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Pohlednice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Vánoční strom, download, cliparts, ke stáhnutí, svg, obrázek, vektor, Vánoční strom, zdarma, ke stažení, free, klipart, Vánoce, ilustrace

Doporučené použití klipartu: wordpress, plakáty, fotokniha, pozvánky, časopis, diář, profil, openOffice, web, blog, webové stránky, video, referáty, Adobe Illustrator, avatar, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Zelená medúza zdarma, vektorový obrázek Šedá ozdoba ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Dodávka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.