Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart BMW touring, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BMW touring zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem BMW touring. Klipart BMW touring je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMW touring zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek BMW touring ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMW touring ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x704
1280x563
800x352
500x220
160x70

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 588 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tormaroe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart BMW touring je v sekci Obrázky, kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík s rouškou ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zeleninové srdce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Důlní vozík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, ke stáhnutí, Auta, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, cliparts, klipart, download, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, plakáty, openOffice, webové stránky, Twitter, články, Facebook, web, seminární práce, profilovka, profil, pozvánky, referáty, Pinterest, word, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Chorvatsko ke stažení, vektor Lesní roh ke stáhnutí nebo obrázek Halloween známka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.