Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart BMW touring, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BMW touring zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem BMW touring. Klipart BMW touring je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMW touring zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek BMW touring ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMW touring ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x704
1280x563
800x352
500x220
160x70

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 588 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tormaroe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart BMW touring se nachází v sekci Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lebka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Sýrové srdce zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Pilot ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, BMW touring, kliparty, Auta, ke stažení, vektor, cliparts, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, free, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, profilovka, Adobe Illustrator , plakát, blog, word, časopis, Facebook, web, škola, corelDraw, památník, prezentace, openOffice, office, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Zlaté srdce ke stáhnutí, obrázek Lamborghini Gallardo zdarma nebo klipart Princezna ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.