Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rajče, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rajče zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Rajče. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Rajče nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Rajče? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rajče zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rajče ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rajče ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1350
1280x1080
800x675
500x422
160x135

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 430 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kamila Peremska / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rajče je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart ODS soubor zdarma Podívejte se i na obrázek Pěnkava ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Fialová kraslice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, vektor, klipart, zdarma, obrázek, Rajče, Rajče, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, ilustrace, grafika, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, památník, články, Adobe Illustrator , webové stránky, corelDraw, škola, fotokniha, office, openOffice, kalendář, PowerPoint, textové dokumenty, časopis, plakát, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i obrázek Helikónie zdarma, klipart Bluma ke stažení nebo ilustrace Paragraf ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.