Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rajče, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rajče zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Rajče. Klipart Rajče je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rajče zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rajče ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rajče ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1350
1280x1080
800x675
500x422
160x135

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 430 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kamila Peremska / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rajče se nachází v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Karty kára ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Citron zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace MSI ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, download, grafika, ke stáhnutí, free, vektor, Rajče, kliparty, Rajče, ke stažení, cliparts, Zelenina, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, Instagram, office, inkscape, PowerPoint, Twitter, referáty, webové stránky, plakáty, avatar, články, corelDraw, plakát, word, kalendář, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Červené auto ke stáhnutí, obrázek Most v Mostaru zdarma nebo klipart Šachovnice ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.