Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Delfíni, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Delfíni zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Delfíni. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Delfíni nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Delfíni v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfíni zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Delfíni ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfíni ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 522 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Delfíni se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Barevná srdíčka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zlaté G zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Škoda Fabia ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, free, ke stažení, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, Delfíni, download, Delfíni

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Instagram, webové stránky, fotokniha, články, referáty, textové dokumenty, word, škola, pozvánky, Twitter, profilovka, avatar, časopis, web, památník

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Lýkohub ke stáhnutí, ilustrace Sprcha zdarma nebo vektor Stařena ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.