Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Delfíni (Zvířata) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Delfíni zadarmo ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Delfíni. Kreslená ilustrace Delfíni je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Delfíni? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfíni zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Delfíni ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfíni ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 522 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Keistutis

Sdílejte klipart nazvaný Delfíni s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Delfíni se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Beránek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hnědý pavouk zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Čokoládový dort ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, grafika, vektor, Zvířata, ilustrace, download, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, Delfíni, Delfíni, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, vstupenky, inkscape, brožury, bakalářská práce, word, magazín, plakát, office, prezentace, fotokniha, webové stránky, diplomová práce, plakáty, Adobe Illustrator, PowerPoint, profil

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Autíčko ke stáhnutí, obrázek, klipart Surikata ke stažení nebo vektorový obrázek Babočka kopřivová zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.