Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Delfíni, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Delfíni zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Delfíni. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Delfíni nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Delfíni v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfíni zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Delfíni ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 522 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Delfíni je v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelený smajlík zdarma Podívejte se i na ilustrace Soudce ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Happy New Year ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, vektor, cliparts, Delfíni, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, Zvířata, Delfíni, klipart, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, dokument, časopis, PowerPoint, referáty, textové dokumenty, corelDraw, prezentace, kalendář, škola, pozvánky, avatar, profil, web, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zákaz čůrání zdarma, vektor Zelené olivy ke stažení nebo obrázek Basový klíč ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.