Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Delfíni, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Delfíni zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Delfíni. Kreslená ilustrace Delfíni je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfíni zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Delfíni ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfíni ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 522 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Delfíni je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nápis LOVE ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pórek zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Rajče ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, Zvířata, Delfíni, grafika, Delfíni, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, ilustrace, ke stažení, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, články, corelDraw, Facebook, plakát, referáty, Pinterest, kalendář, profil, avatar, textové dokumenty, pozvánky, prezentace, škola, office, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mapa Rakouska ke stáhnutí, klipart Netradiční dárek zdarma nebo ilustrace Lékař ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.