Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ankh, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ankh zdarma ke stažení

Ankh je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ankh nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ankh? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ankh zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ankh ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ankh ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1050x1600
841x1280
525x800
329x500
105x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 901 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ankh je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vlašský ořech ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace MKA zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Dřevěné srdce ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Symboly, ke stažení, kliparty, klipart, zdarma, vektorový obrázek, svg, ilustrační obrázek, Ankh, ke stáhnutí, vektor, cliparts, obrázek, Ankh

Doporučené použití klipartu: inkscape, Facebook, web, blog, seminární práce, word, fotokniha, Instagram, časopis, office, profil, Pinterest, Adobe Illustrator , Twitter, pozvánky, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Čajový sáček ke stáhnutí, vektor Lyndon Johnson zdarma nebo obrázek Digitální znak N ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.