Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ankh, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ankh zdarma ke stažení

Ankh je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ankh nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ankh? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ankh zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Ankh ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ankh ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1050x1600
841x1280
525x800
329x500
105x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 901 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ankh se nachází v sekci Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mangusta ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Letadlo zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční jmenovka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, vektor, Symboly, cliparts, Ankh, zdarma, obrázek, grafika, ke stažení, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: profilovka, škola, webové stránky, plakáty, corelDraw, Twitter, Facebook, seminární práce, prezentace, plakát, dokument, office, textové dokumenty, openOffice, referáty, web

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Koště ke stáhnutí, ilustrace Singapur zdarma nebo vektor Bizon ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.