Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ankh, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ankh zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Ankh. Kreslená ilustrace Ankh je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ankh zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Ankh ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ankh ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1050x1600
841x1280
525x800
329x500
105x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 901 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ankh patří do sekce Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Harry Truman zdarma Podívejte se i na klipart Nepitná voda ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Rudý kříž ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, vektor, cliparts, vektorový obrázek, free, obrázek, ilustrace, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, klipart, grafika, Ankh, Ankh, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, škola, corelDraw, Twitter, dokumenty, textové dokumenty, prezentace, profil, avatar, dokument, openOffice, profilovka, web, časopis, word, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i klipart Správně zdarma, ilustrace Znak ryby ke stažení nebo vektor Mrňous ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.