Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ankh (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ankh zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ankh. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ankh nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ankh? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ankh zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ankh ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ankh ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1050x1600
841x1280
525x800
329x500
105x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 901 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Ankh s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Ankh je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pizza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srdce z čísel zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Elvis Presley ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, Symboly, vektorový obrázek, zdarma, klipart, grafika, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, Ankh, kliparty, download, Ankh, free

Doporučené použití klipartu: video, profil, blog, pozvánky, inkscape, články, avatar, web, kalendář, plakát, referáty, dokument, plakáty, časopis, corelDraw, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Muchomůrka tygrovaná ke stáhnutí, klipart Los zdarma nebo ilustrace Dezert zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.