Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ankh, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ankh zdarma ke stažení

Ankh je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ankh nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ankh? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ankh zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ankh ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ankh ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1050x1600
841x1280
525x800
329x500
105x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 901 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ankh patří do sekce Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mrkev zdarma Podívejte se i na vektor Sekáček ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mešita ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, ke stáhnutí, download, svg, vektor, grafika, Ankh, obrázek, ilustrace, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, památník, články, office, webové stránky, inkscape, Adobe Illustrator , corelDraw, referáty, Instagram, dokumenty, plakát, openOffice, plakáty, textové dokumenty, blog

Mezi hezké kresby patří i vektor Halloween zdarma, obrázek Japonsko ke stažení nebo klipart Fidel Castro ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.