Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart EPS (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart EPS zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název EPS. Obrázek EPS je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart EPS zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek EPS ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart EPS ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 346 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart EPS sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart EPS se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vzducholoď ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zvonek vánoční ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Modrá mašle zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, ilustrace, Symboly, ilustrační obrázek, EPS, cliparts, obrázek, klipart, free, vektor, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: wordpress, fotokniha, word, památník, katalog, avatar, magazín, openOffice, blog, seminární práce, pozvánky, Instagram, Twitter, tiskoviny, office, inkscape, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Těhulky zdarma, vektorový klipart Mimozemské vejce zdarma nebo vektorový klipart Mapa Bulharska ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.