Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Důchodkyně milují PC, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Důchodkyně milují PC zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Důchodkyně milují PC. Pakliže si chcete obrázek Důchodkyně milují PC stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodkyně milují PC zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Důchodkyně milují PC ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodkyně milují PC ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1326x1600
1060x1280
662x800
414x500
132x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 491 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Důchodkyně milují PC je v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Broskev zdarma Podívejte se i na obrázek Francouzský buldoček ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor XML ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, ilustrace, free, klipart, Důchodkyně milují PC, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, Ženy, vektor, Důchodkyně milují PC, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, blog, články, word, office, profilovka, avatar, fotokniha, plakát, referáty, pozvánky, profil, dokumenty, inkscape, seminární práce, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Tui zpěvný zdarma, klipart Karavan ke stažení nebo ilustrace Dýně frajer ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.