Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Důchodkyně milují PC, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Důchodkyně milují PC zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Důchodkyně milují PC. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Důchodkyně milují PC v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodkyně milují PC zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Důchodkyně milují PC ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodkyně milují PC ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1326x1600
1060x1280
662x800
414x500
132x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 491 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Důchodkyně milují PC se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální znak 3 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Heroin zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Velikonoční vajíčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, svg, free, klipart, Důchodkyně milují PC, cliparts, kliparty, grafika, vektorový obrázek, Ženy

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, profilovka, časopis, openOffice, webové stránky, články, škola, památník, seminární práce, web, Adobe Illustrator , avatar, dokument, Twitter, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Wifi USB Dongle ke stáhnutí, ilustrace Mrkající smajlík zdarma nebo vektor Věštkyně ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.