Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Důchodkyně milují PC, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Důchodkyně milují PC zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Důchodkyně milují PC. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Důchodkyně milují PC v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodkyně milují PC zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Důchodkyně milují PC ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodkyně milují PC ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1326x1600
1060x1280
662x800
414x500
132x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 491 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Důchodkyně milují PC je v kategorii Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červenka obecná zdarma Podívejte se i na ilustrace Pistácie ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční stromky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, Důchodkyně milují PC, kliparty, ke stáhnutí, download, Ženy, vektor, ke stažení, klipart, Důchodkyně milují PC, vektorový obrázek, svg, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, openOffice, dokument, office, plakát, textové dokumenty, památník, dokumenty, word, články, Instagram, plakáty, webové stránky, Twitter, inkscape, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Družice zdarma, vektor Znak ryby ke stažení nebo obrázek Guinea Bissau ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.