Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Včelička (Hmyz) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Včelička zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Včelička. Kreslená ilustrace Včelička je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Včelička? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelička zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Včelička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelička ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 248 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: frankes

Líbí se vám klipart Včelička? Pak se podělte s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Včelička patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Video projektor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Balón ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Pravoslavný kostel ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, ke stažení, Včelička, grafika, cliparts, ilustrace, svg, zdarma, Včelička, Hmyz, vektor, kliparty, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, diář, škola, profilovka, magazín, vizitky, etikety, katalog, plakát, kalendář, články, logo, časopis, wordpress, deníček, Zoner Callisto

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Oranžové vajíčko ke stažení, vektorový obrázek Růžový králíček zdarma nebo obrázek Pružina ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.