Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Včelička, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Včelička zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Včelička. Vektorová ilustrace Včelička je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelička zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Včelička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelička ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 248 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Včelička patří do sekce Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeninové číslo 0 zdarma Podívejte se i na klipart Digitální znak W ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté S ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, vektor, zdarma, Včelička, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, free, obrázek, Včelička, Hmyz

Doporučené použití klipartu: inkscape, časopis, Adobe Illustrator , corelDraw, office, dokument, památník, kalendář, Instagram, PowerPoint, pozvánky, Pinterest, Twitter, profilovka, word, web

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Vánoční strom zdarma, ilustrace Pina Colada ke stažení nebo vektor Steak ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.