Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Včelička, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Včelička zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Včelička. Vektorová ilustrace Včelička je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelička zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Včelička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelička ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 248 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Včelička patří do sekce Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Trubka zdarma Podívejte se i na vektor Kontejnerová loď ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Slepice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, obrázek, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, Včelička, svg, cliparts, ilustrační obrázek, download, free, Hmyz, Včelička, grafika

Doporučené použití klipartu: word, office, openOffice, památník, corelDraw, časopis, články, profil, profilovka, plakát, textové dokumenty, Adobe Illustrator , Instagram, prezentace, blog, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i vektor Myška zdarma, obrázek Černý kořen ke stažení nebo klipart Policajt ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.