Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Včelička (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Včelička zdarma ke stažení

Včelička je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Včelička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelička zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Včelička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelička ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 248 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: frankes

Potěší nás, pokud budete tento klipart Včelička sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Včelička se nachází v kategorii Kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bílá sanitka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nebozez ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Lučištník zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, Včelička, vektor, download, ilustrace, klipart, Včelička

Doporučené použití klipartu: blog, webové stránky, office, Pinterest, PowerPoint, plakáty, corelDraw, video, word, profilovka, Facebook, škola, dokument, seminární práce, Instagram, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Žluté fazole zdarma, obrázek, klipart Červené R ke stáhnutí nebo vektorový klipart Ledňák obrovský ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.