Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Banán (Ovoce) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Banán zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Banán. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Banán ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Banán? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banán zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Banán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banán ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x995
1280x796
800x497
500x311
160x99

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 407 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Banán s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Banán patří do sekce Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak W ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutá ozdoba ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Blesk ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, ke stáhnutí, svg, Ovoce, Banán, obrázek, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, free, download, ke stažení, Banán, grafika

Doporučené použití klipartu: Twitter, inkscape, dokument, diář, plakát, fotokniha, časopis, prezentace, články, Adobe Illustrator, Pinterest, referáty, profilovka, word, openOffice, Instagram

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Veselý smajlík ke stažení, vektorový obrázek XHTML ke stažení nebo vektorový obrázek Smějící se kytka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.