Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Banán, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Banán zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Banán. Obrázek Banán je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Banán? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banán zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Banán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banán ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x995
1280x796
800x497
500x311
160x99

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 407 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Banán je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tlakový hrnec ke stažení Podívejte se i na obrázek Husa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Digitální znak X zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, obrázek, Banán, Ovoce, ilustrace, Banán, kliparty, free, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, svg, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: office, corelDraw, openOffice, plakát, Facebook, profilovka, textové dokumenty, Pinterest, kalendář, dokumenty, seminární práce, word, avatar, Instagram, pozvánky, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Vajíčko ke stažení, klipart Světelný řetěz ke stáhnutí nebo ilustrace Kytky zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.