Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Banán (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Banán zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Banán. Klipart Banán je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Banán? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banán zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Banán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banán ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x995
1280x796
800x497
500x311
160x99

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 407 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Banán sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Banán patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Surikata ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Ruska ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Azurová vlajka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, Banán, Banán, download, klipart, svg, free, grafika, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, inkscape, památník, diář, webové stránky, blog, Facebook, časopis, video, Adobe Illustrator, Instagram, dokument, dokumenty, web, etikety, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor HTM zdarma, ilustrace Vepř ke stáhnutí nebo klipart Dům hrůzy ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.