Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Banán (Ovoce) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Banán zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Banán. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Banán ve formátu SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banán zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Banán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banán ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x995
1280x796
800x497
500x311
160x99

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 407 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Tento obrázek s názvem (Banán) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Banán je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kormorán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BLM ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Brambora ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, download, kliparty, ke stažení, ilustrace, grafika, Banán, zdarma, klipart, vektor, Banán, vektorový obrázek, svg, Ovoce

Doporučené použití klipartu: Facebook, škola, bakalářská práce, magazín, diplomová práce, Instagram, tiskoviny, video, dokument, webové stránky, deníček, diář, Twitter, kalendář, pozvánky, word, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Žlutý skateboard ke stažení, ilustrace Elvis Presley zdarma nebo ilustrace Růžová složka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.