Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Banán, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Banán zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Banán. Vektorová ilustrace Banán je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banán zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Banán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banán ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x995
1280x796
800x497
500x311
160x99

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 407 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Banán se nachází v sekci Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dálkový ovladač ke stáhnutí Podívejte se i na klipart DOCM zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Štafle ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Banán, ke stáhnutí, grafika, klipart, vektorový obrázek, Ovoce, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, kliparty, Banán, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, plakát, Instagram, památník, webové stránky, referáty, fotokniha, profil, Facebook, web, Adobe Illustrator , pozvánky, blog, corelDraw, office, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Dámské toalety ke stáhnutí, ilustrace Stehlík zdarma nebo vektor Nikita Chruščov ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.