Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Banán (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Banán zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Banán. Klipart Banán je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banán zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Banán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banán ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x995
1280x796
800x497
500x311
160x99

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 407 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Líbí se vám klipart Banán? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Banán se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté číslo 4 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Peugeot ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Skotský teriér ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, Banán, Ovoce, klipart, vektor, cliparts, Banán, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, prezentace, word, webové stránky, blog, časopis, památník, diář, Pinterest, pozvánky, Twitter, dokument, corelDraw, textové dokumenty, kalendář, články

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Air force one ke stažení, obrázek, klipart Tukan ke stažení nebo vektorový klipart Dýně ninja ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.