Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Biskup (Náboženství) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Biskup zadarmo

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Biskup. Klipart Biskup je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Biskup zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Biskup ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Biskup ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1105x1600
883x1280
800x1159
345x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 225 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: AJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Biskup můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Biskup patří do kategorie Obrázky, kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pruhovaná ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý netopýr ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Skejťačka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Biskup, grafika, ilustrace, ke stažení, kliparty, klipart, Náboženství, download, cliparts, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, eshop, časopis, video, prezentace, dokument, koláž, dokumenty, tiskoviny, fotografie, prospekty, logo, plakáty, PowerPoint, word, památník, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Akupunktura zdarma, obrázek, klipart Veverka ke stáhnutí nebo klipart DRV ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách