Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Biskup (Náboženství) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Biskup zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Biskup. Vektorová ilustrace Biskup je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Biskup zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Biskup ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Biskup ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1105x1600
883x1280
800x1159
345x500
110x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 225 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: AJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Biskup se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Biskup se nachází v kategorii Ilustrační kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kafe ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šinkansen ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční balíček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, Biskup, obrázek, free, cliparts, svg, klipart, ke stažení, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, openOffice, PowerPoint, avatar, profil, diář, profilovka, články, wordpress, inkscape, Twitter, kalendář, video, Instagram, Adobe Illustrator, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart CMD zdarma, vektorový obrázek Stromek s dárky ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Violista ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách