Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Oranžová želva (Zvířata) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Oranžová želva bezplatně ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Oranžová želva. Klipart Oranžová želva je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová želva zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Oranžová želva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová želva ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1378
1280x1103
800x689
500x431
160x138

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 213 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: cirenovy

Zaujal vás náš klipart Oranžová želva? Potom se podělte s rodinou a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Oranžová želva je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Pivo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Secesní plakát ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Láhev vína zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Oranžová želva, klipart, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, Oranžová želva, obrázek, cliparts, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: články, prospekty, dokument, referáty, blog, letáky, Adobe Illustrator, tiskoviny, profilovka, Zoner Callisto, brožury, wordpress, corelDraw, word, profil, časopis, katalog

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Trumpeta zdarma, klipart Trumpeta ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Harfa ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.