Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sněžení, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sněžení zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Sněžení. Vektorová ilustrace Sněžení je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sněžení? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněžení zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sněžení ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněžení ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1325
1280x1060
800x662
500x414
160x132

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 187 588 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sivvus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sněžení je v sekci Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrý vláček ke stažení Podívejte se i na obrázek Netopýří žena ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pomeranian zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, download, ke stažení, Symboly, klipart, obrázek, vektor, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, Sněžení, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, seminární práce, dokument, avatar, Adobe Illustrator , Twitter, inkscape, časopis, web, Facebook, fotokniha, textové dokumenty, openOffice, corelDraw, profil, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Roztomilý motýl ke stažení, klipart Vikingská loď ke stáhnutí nebo ilustrace Přejezd značka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.