Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Karmínová stužka (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karmínová stužka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Karmínová stužka. Stahujte klipart Karmínová stužka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Karmínová stužka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karmínová stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Karmínová stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karmínová stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 269 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Karmínová stužka můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Karmínová stužka je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Abrahám ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fotograf ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Dýně pirát zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, klipart, svg, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, download, Symboly, ilustrace, ke stáhnutí, Karmínová stužka, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, dokument, Instagram, plakát, tiskoviny, openOffice, Adobe Illustrator, textové dokumenty, Twitter, vizitky, Facebook, wordpress, fotokniha, magazín, PowerPoint, prospekty, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Šálek zdarma, klipart Zelený diamant ke stažení nebo obrázek, klipart Bambus ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.