Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční stromečky (Vánoce) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Vánoční stromečky ke stažení zdarma

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vánoční stromečky. Klipart Vánoční stromečky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vánoční stromečky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční stromečky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 758 212 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vánoční stromečky sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Vánoční stromečky je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart VHD ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené cibule ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Úschova zavazadel zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, download, grafika, kliparty, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, Vánoce, ke stáhnutí, klipart, Vánoční stromečky, free, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: webové stránky, vizitky, textové dokumenty, kalendář, letáky, magazín, web, seminární práce, etikety, video, vstupenky, eshop, openOffice, Zoner Callisto, Pinterest, dokumenty, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Molekula vody zdarma, obrázek Talíř s příborem ke stáhnutí nebo vektor Kánoe ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.