Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kočička (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kočička ke stažení

Kočička je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Pakliže si chcete obrázek Kočička stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kočička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 119 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: salvor

Obrázek, klipart pojmenovaný Kočička můžete sdílet s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Kočička patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jeptiška ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté H ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Otakárek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, obrázek, grafika, Kočička, vektor, cliparts, ke stažení, kliparty, download, klipart, svg, ilustrace, Kočička, Zvířata

Doporučené použití klipartu: vstupenky, fotografie, pozvánky, plakáty, profilovka, Facebook, textové dokumenty, fotokniha, bakalářská práce, office, brožury, deníček, kalendář, dokumenty, web, seminární práce, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Kapr zdarma, obrázek Slon ke stažení nebo obrázek Kráva ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde