Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Muammar Kaddáfí (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muammar Kaddáfí zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Muammar Kaddáfí. Obrázek Muammar Kaddáfí je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muammar Kaddáfí zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Muammar Kaddáfí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muammar Kaddáfí ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 851 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: worker

Potěší nás, pokud budete tento klipart Muammar Kaddáfí sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Muammar Kaddáfí je v kategorii Obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Dalekohled ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý zvýrazňovač ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Kapitán zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muammar Kaddáfí, free, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, zdarma, Osobnosti, cliparts, download, klipart, grafika, ke stáhnutí, vektor, svg, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, památník, corelDraw, PowerPoint, plakát, Facebook, inkscape, avatar, word, diář, škola, textové dokumenty, pozvánky, plakáty, profilovka, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Červené R zdarma, obrázek 3D smajlík ke stáhnutí nebo vektor Zimní smajlík ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.