Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Muammar Kaddáfí (Osobnosti) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Muammar Kaddáfí ke stažení zdarma

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Muammar Kaddáfí. Klipart Muammar Kaddáfí je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Muammar Kaddáfí? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muammar Kaddáfí zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Muammar Kaddáfí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muammar Kaddáfí ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 851 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: worker

Obrázek, klipart pojmenovaný Muammar Kaddáfí můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Muammar Kaddáfí se nachází v sekci Ilustrační kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sněhulák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Azurová kraslice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Jeskyně zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, download, free, klipart, cliparts, Muammar Kaddáfí, vektor, kliparty, svg, obrázek, ke stažení, grafika, Muammar Kaddáfí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, webové stránky, office, etikety, Adobe Illustrator, články, profilovka, eshop, magazín, letáky, logo, dokumenty, prezentace, manuály, vizitky, prospekty, katalog

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Zombice zdarma, vektorový obrázek ODG soubor ke stažení nebo vektorový obrázek Vánoční sněhulák ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.