Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sasanka (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sasanka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Sasanka. Kreslená ilustrace Sasanka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sasanka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Sasanka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sasanka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 685 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: presquesage

Sdílejte obrázek, klipart Sasanka s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Sasanka je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Barack Obama ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hradní věž zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Lodivod mořský ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, klipart, vektorový obrázek, kliparty, svg, Sasanka, grafika, zdarma, ke stáhnutí, download, Sasanka, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, Adobe Illustrator, inkscape, plakát, katalog, profilovka, pozvánky, video, deníček, dokument, etikety, avatar, dokumenty, seminární práce, web, blog, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Liv Tyler ke stáhnutí, vektor Sob ke stažení nebo ilustrace Mrož zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.