Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Digitální znak 7 (Symboly) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Digitální znak 7 stahujte zadarmo

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Digitální znak 7. Vektorový obrázek Digitální znak 7 je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak 7 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Digitální znak 7 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak 7 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 013 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Digitální znak 7 s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Digitální znak 7 patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Invalida ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa pokladu ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Merkur ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Symboly, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, download, svg, Digitální znak 7, vektor, klipart, kliparty, obrázek, Digitální znak 7, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: webové stránky, inkscape, fotografie, fotokniha, seminární práce, vizitky, magazín, Twitter, vstupenky, Adobe Illustrator, blog, diplomová práce, tiskoviny, video, web, plakát, Facebook

Mezi hezké kresby patří i vektor Divočák ke stažení, ilustrace Zelený krab ke stažení nebo klipart Merry Christmas ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.