Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hotel, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hotel zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Hotel. Klipart Hotel je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hotel zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hotel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hotel ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1520
1280x1216
800x760
500x475
160x152

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 320 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hotel je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Liška ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mp3 přehrávač zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Syrena 105 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stavby, Hotel, svg, cliparts, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, kliparty, grafika, free, download, obrázek, ilustrace, Hotel, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, PowerPoint, časopis, Facebook, plakát, Adobe Illustrator , prezentace, web, corelDraw, webové stránky, škola, word, dokumenty, blog, referáty, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Květina ke stáhnutí, vektor Sexy eyes zdarma nebo obrázek Zdravotní sestřička ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.