Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hotel, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hotel zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Hotel. Klipart Hotel je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hotel zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Hotel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hotel ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1520
1280x1216
800x760
500x475
160x152

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 320 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hotel se nachází v sekci Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Happy New Year ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Bluma zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Dwight Eisenhower ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, ilustrace, grafika, klipart, obrázek, svg, Hotel, Stavby, ke stažení, Hotel, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Instagram, seminární práce, word, PowerPoint, dokument, památník, pozvánky, dokumenty, webové stránky, inkscape, profilovka, články, Pinterest, referáty, fotokniha, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Sklenice ke stáhnutí, ilustrace Winston Churchill zdarma nebo vektor Vločka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.