Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hotel, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hotel zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hotel. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hotel nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hotel? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hotel zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hotel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hotel ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1520
1280x1216
800x760
500x475
160x152

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 320 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hotel je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené B ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Langusta zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Citronová limonáda ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hotel, vektor, svg, cliparts, zdarma, kliparty, klipart, ke stažení, Stavby, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, ilustrace, grafika, Hotel

Doporučené použití klipartu: plakát, dokumenty, corelDraw, blog, dokument, Adobe Illustrator , prezentace, památník, škola, články, office, Pinterest, word, seminární práce, Instagram, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Červená srdíčka ke stáhnutí, klipart Květinový dekor zdarma nebo ilustrace Gibon ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.