Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Masožravá kytka, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Masožravá kytka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Masožravá kytka. Kreslená ilustrace Masožravá kytka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Masožravá kytka zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Masožravá kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Masožravá kytka ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

958x1600
767x1280
479x800
299x500
96x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 101 577 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Magnesus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Masožravá kytka se nachází v kategorii Kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Černý stromeček ke stažení Podívejte se i na klipart Mrňous ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek List zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, Rostliny, zdarma, free, ilustrační obrázek, download, Masožravá kytka, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, klipart, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, dokument, web, openOffice, Instagram, Facebook, články, plakáty, office, PowerPoint, časopis, blog, avatar, pozvánky, inkscape, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart 5 euro centů ke stažení, ilustrace Hnědý strom ke stáhnutí nebo vektor Stařenka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.