Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Masožravá kytka (Rostliny) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Masožravá kytka stahujte zdarma

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Masožravá kytka. Doporučujeme stahovat obrázek Masožravá kytka ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Masožravá kytka zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Masožravá kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Masožravá kytka ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

958x1600
767x1280
479x800
299x500
96x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 577 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Magnesus

Tento obrázek s názvem (Masožravá kytka) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Masožravá kytka patří do kategorie Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté A ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Úschova zavazadel ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hamburger ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, vektor, free, download, obrázek, klipart, svg, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, Masožravá kytka, kliparty, ke stáhnutí, Rostliny

Doporučené použití klipartu: koláž, letáky, památník, diplomová práce, fotokniha, brožury, časopis, Instagram, PowerPoint, blog, web, referáty, vizitky, vstupenky, dokument, prospekty, video

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Espresso ke stažení, klipart Sada stužek ke stažení nebo klipart Škraboška ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.