Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Masožravá kytka, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Masožravá kytka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Masožravá kytka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Masožravá kytka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Masožravá kytka zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Masožravá kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Masožravá kytka ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

958x1600
767x1280
479x800
299x500
96x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 577 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Magnesus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Masožravá kytka je v kategorii Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Video projektor zdarma Podívejte se i na ilustrace Sýkora koňadra ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Modrá květina ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Masožravá kytka, vektorový obrázek, vektor, cliparts, svg, grafika, ke stáhnutí, klipart, kliparty, ilustrace, Rostliny, Masožravá kytka, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, časopis, profil, corelDraw, prezentace, Adobe Illustrator , referáty, webové stránky, fotokniha, dokument, word, škola, profilovka, Facebook, plakát, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Směrová růžice zdarma, vektor DVD disk ke stažení nebo obrázek Mandolína ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.