Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ředkvičky, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ředkvičky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Ředkvičky. Kreslená ilustrace Ředkvičky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Ředkvičky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkvičky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Ředkvičky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkvičky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1144x1600
915x1280
572x800
358x500
114x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 181 870 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ředkvičky se nachází v sekci Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté číslo 6 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Upír zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek SMS ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, svg, cliparts, grafika, Ředkvičky, Zelenina, download, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, free, klipart, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: web, office, dokument, Adobe Illustrator , prezentace, referáty, plakát, Facebook, seminární práce, Twitter, inkscape, časopis, Pinterest, word, Instagram, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Valentýnské srdce ke stáhnutí, ilustrace Kaki zdarma nebo vektor LHA ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.