Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Ředkvičky (Zelenina) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ředkvičky zadarmo

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ředkvičky. Kreslená ilustrace Ředkvičky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkvičky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Ředkvičky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkvičky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1144x1600
915x1280
572x800
358x500
114x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 181 870 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Ředkvičky sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Ředkvičky se nachází v kategorii Kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální číslo 7 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční osvětlení ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Slon zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Ředkvičky, svg, free, Zelenina, zdarma, klipart, cliparts, grafika, Ředkvičky, ke stažení, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, plakát, fotokniha, video, články, eshop, wordpress, pozvánky, dokumenty, bakalářská práce, vizitky, deníček, brožury, Zoner Callisto, diář, kalendář, vstupenky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Odšťavňovač zdarma, klipart Oslík ke stáhnutí nebo vektorový klipart Medvěd ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.