Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Snubní prstýnky (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Snubní prstýnky zdarma ke stažení

Snubní prstýnky je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Snubní prstýnky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Snubní prstýnky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Snubní prstýnky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x725
1280x580
800x363
500x227
160x73

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 969 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: gsagri04

Líbí se vám klipart Snubní prstýnky? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Snubní prstýnky patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek USB modem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nemocnice ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Štěnice ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Láska, ilustrace, ke stažení, download, zdarma, vektor, cliparts, Snubní prstýnky, klipart, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, free, grafika

Doporučené použití klipartu: kalendář, PowerPoint, prezentace, office, dokumenty, Facebook, plakát, video, blog, fotokniha, dokument, web, eshop, inkscape, wordpress, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Chameleon ke stažení, vektor Ferrari Testarossa ke stažení nebo obrázek Narozeniny číslo 8 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.