Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Snubní prstýnky (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Snubní prstýnky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Snubní prstýnky. Obrázek Snubní prstýnky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Snubní prstýnky? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Snubní prstýnky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Snubní prstýnky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Snubní prstýnky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x725
1280x580
800x363
500x227
160x73

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 969 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: gsagri04

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Snubní prstýnky s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Snubní prstýnky je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mapa Dánska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Harmonika zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Chanukový svícen ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Láska, Snubní prstýnky, kliparty, vektor, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, svg, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: eshop, seminární práce, škola, PowerPoint, plakáty, prezentace, openOffice, dokumenty, dokument, profilovka, Pinterest, fotokniha, word, wordpress, inkscape, video

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Velikonoční koleda ke stáhnutí, obrázek Velikonoční výzdoba zdarma nebo vektor Programátor zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.