Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Snubní prstýnky, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Snubní prstýnky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Snubní prstýnky. Klipart Snubní prstýnky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Snubní prstýnky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Snubní prstýnky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Snubní prstýnky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Snubní prstýnky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x725
1280x580
800x363
500x227
160x73

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 969 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gsagri04

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Snubní prstýnky je v sekci Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Znamení lev ke stažení Podívejte se i na ilustrace Elvis Presley ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Genderová srdíčka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, Snubní prstýnky, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, Láska, ilustrační obrázek, download, grafika, klipart, svg, zdarma, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, plakáty, openOffice, kalendář, prezentace, webové stránky, profilovka, články, Facebook, pozvánky, památník, inkscape, blog, textové dokumenty, referáty, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Palačinka ke stažení, vektor Smajlík s brýlemi ke stáhnutí nebo obrázek Růžičky zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.