Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Basketbalistka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Basketbalistka ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Basketbalistka. Stahujte klipart Basketbalistka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Basketbalistka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Basketbalistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

682x1600
546x1280
341x800
213x500
68x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 150 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Basketbalistka? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Basketbalistka je v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Krucifix ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sierra Leone ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Halloween kočka s dýní zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, free, cliparts, Ženy, vektor, ilustrační obrázek, Basketbalistka, zdarma, grafika, Basketbalistka, ke stažení, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, Zoner Callisto, fotografie, PowerPoint, logo, prezentace, tiskoviny, profil, vizitky, vstupenky, brožury, eshop, fotokniha, plakáty, textové dokumenty, Pinterest, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Koleje zdarma, klipart Estonsko ke stáhnutí nebo vektor Valentýnské psaní ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.