Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Basketbalistka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basketbalistka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Basketbalistka. Stahujte klipart Basketbalistka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Basketbalistka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Basketbalistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

682x1600
546x1280
341x800
213x500
68x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 150 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Basketbalistka? Pak se podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Basketbalistka je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Dýně ninja ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hasicí přístroj ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Piraňa ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Basketbalistka, ilustrační obrázek, grafika, svg, ilustrace, download, kliparty, vektorový obrázek, free, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, klipart, Basketbalistka

Doporučené použití klipartu: profil, kalendář, Adobe Illustrator, wordpress, blog, články, Pinterest, video, word, Facebook, pozvánky, Twitter, referáty, corelDraw, openOffice, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zelená kytka ke stažení, klipart 10 euro centů ke stažení nebo ilustrace Zákaz žebrání ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.