Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Basketbalistka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basketbalistka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Basketbalistka. Klipart Basketbalistka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Basketbalistka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basketbalistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

682x1600
546x1280
341x800
213x500
68x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 150 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Basketbalistka s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Basketbalistka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Květinka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak 6 zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Srdce z abecedy ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, cliparts, Basketbalistka, vektor, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, free, klipart, ilustrace, svg, download, grafika, Ženy

Doporučené použití klipartu: Pinterest, seminární práce, corelDraw, webové stránky, eshop, inkscape, profil, prezentace, Facebook, web, word, dokumenty, plakáty, video, avatar, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Skejťačka ke stáhnutí, vektorový klipart Pevný disk zdarma nebo obrázek, klipart Haiti zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.