Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Viktorie královská, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Viktorie královská zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Viktorie královská. Pakliže si chcete obrázek Viktorie královská stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Viktorie královská lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Viktorie královská zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Viktorie královská ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Viktorie královská ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 593 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Viktorie královská je v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Osvětlení ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vajíčko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pirátské vejce ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, vektorový obrázek, vektor, kliparty, svg, cliparts, Viktorie královská, free, grafika, Viktorie královská, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, office, profil, corelDraw, památník, dokument, word, Adobe Illustrator , prezentace, textové dokumenty, Instagram, kalendář, dokumenty, avatar, referáty, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek WAV přípona ke stáhnutí, klipart Motýl zdarma nebo ilustrace Horkovzdušný balón ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.