Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Viktorie královská, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Viktorie královská zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Viktorie královská. Pakliže si chcete obrázek Viktorie královská stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Viktorie královská lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Viktorie královská zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Viktorie královská ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Viktorie královská ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 111 593 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Viktorie královská se nachází v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Piaggio Ciao ke stažení Podívejte se i na klipart Dárce krve ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční pudink zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Viktorie královská, svg, kliparty, obrázek, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, ilustrace, grafika, Rostliny, vektorový obrázek, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, kalendář, časopis, textové dokumenty, plakáty, blog, Adobe Illustrator , word, Pinterest, openOffice, avatar, webové stránky, pozvánky, web, články, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Zlatý vykřičník ke stažení, ilustrace Golfista ke stáhnutí nebo vektor Květ na stromě zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.