Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Viktorie královská, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Viktorie královská zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Viktorie královská. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Viktorie královská zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Viktorie královská ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Viktorie královská ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 593 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Viktorie královská je v kategorii Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Babočka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Želva zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Elektrická kytara ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, vektor, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, download, obrázek, Viktorie královská, ilustrace, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, fotokniha, pozvánky, corelDraw, textové dokumenty, referáty, časopis, škola, dokument, web, Instagram, profil, Pinterest, webové stránky, word, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Bobr ke stáhnutí, vektor Charlie Chaplin zdarma nebo obrázek VW brouk ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.