Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Viktorie královská, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Viktorie královská zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Viktorie královská. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Viktorie královská zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Viktorie královská ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Viktorie královská ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 111 593 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Viktorie královská se nachází v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté číslo 3 ke stažení Podívejte se i na klipart Gekon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kiwi zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, download, Viktorie královská, vektorový obrázek, obrázek, free, cliparts, ke stáhnutí, Viktorie královská, vektor, ilustrace, svg, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: office, články, fotokniha, inkscape, kalendář, památník, textové dokumenty, profil, openOffice, avatar, časopis, plakáty, prezentace, webové stránky, plakát, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Valentýnské srdce ke stažení, ilustrace Mapa Austrálie ke stáhnutí nebo vektor Oregon zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.