Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Smajlík lékař (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík lékař zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Smajlík lékař. Pakliže si chcete obrázek Smajlík lékař stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík lékař zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík lékař ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík lékař ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 661 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Arvin61r58

Sdílejte klipart nazvaný Smajlík lékař s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Smajlík lékař patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek HTM ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart SHP soubor zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart FLV ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, svg, kliparty, free, Smajlík lékař, zdarma, obrázek, ilustrace, Smajlík lékař, klipart, vektorový obrázek, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: office, plakát, inkscape, dokument, seminární práce, wordpress, corelDraw, etikety, časopis, památník, diář, plakáty, pozvánky, avatar, Pinterest, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Meloun cukrový ke stáhnutí, vektor Americké srdce zdarma nebo obrázek Tmavěmodré auto zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.