Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Smajlík lékař (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík lékař zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Smajlík lékař. Klipart Smajlík lékař je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Smajlík lékař v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík lékař zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík lékař ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík lékař ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 661 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Arvin61r58

Zaujal vás náš klipart Smajlík lékař? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Smajlík lékař se nachází v kategorii Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Velikonoční koleda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hroznýš ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kočičí dívka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlík lékař, Smajlík lékař, klipart, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, download, cliparts, grafika, obrázek, vektor, free, ke stažení, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: webové stránky, PowerPoint, etikety, pozvánky, inkscape, referáty, dokumenty, Facebook, corelDraw, Adobe Illustrator, web, office, avatar, Pinterest, kalendář, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Bagr zdarma, ilustrace Cyklista ke stáhnutí nebo klipart Pastinák ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.