Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vzducholoď (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vzducholoď zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Vzducholoď. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vzducholoď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vzducholoď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vzducholoď ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x472
1280x377
800x236
500x147
160x47

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 801 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: mazeo / mazeo

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vzducholoď sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Vzducholoď se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční scenérie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mandarinka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dudy zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, download, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, Vzducholoď, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, ke stažení, grafika, free, Vzducholoď

Doporučené použití klipartu: plakát, plakáty, word, Pinterest, Adobe Illustrator, diář, textové dokumenty, články, corelDraw, office, fotokniha, Facebook, prezentace, avatar, blog, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Absinth zdarma, obrázek, klipart Mapa USA ke stáhnutí nebo vektorový klipart Světlemodrá medúza ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.