Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vzducholoď, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vzducholoď zdarma ke stažení

Vzducholoď je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vzducholoď nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vzducholoď? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vzducholoď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vzducholoď ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vzducholoď ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x472
1280x377
800x236
500x147
160x47

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 801 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mazeo / mazeo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vzducholoď je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Morpho theseus ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mangostana lahodná zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Týpí ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, free, obrázek, vektor, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Doprava, grafika, svg, ke stáhnutí, Vzducholoď, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, plakáty, památník, fotokniha, avatar, openOffice, dokument, časopis, corelDraw, word, škola, Twitter, profil, pozvánky, články

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Metan ke stáhnutí, klipart Mléko zdarma nebo ilustrace Student ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.