Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Baklažán (Zelenina) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baklažán zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Baklažán. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Baklažán ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baklažán zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Baklažán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baklažán ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1467
1280x1174
800x733
500x458
160x147

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 111 637 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Baklažán s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Baklažán je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kytice růží ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elektromobil ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Znamení lev zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, svg, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, Baklažán, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, Zelenina, free, zdarma, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: diář, blog, památník, inkscape, avatar, eshop, fotokniha, webové stránky, články, referáty, PowerPoint, Facebook, profilovka, škola, seminární práce, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Višně zdarma, klipart Anýz ke stáhnutí nebo ilustrace Slunéčko osmnáctitečné ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.