Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baklažán, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baklažán zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Baklažán. Vektorová ilustrace Baklažán je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baklažán zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Baklažán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baklažán ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1467
1280x1174
800x733
500x458
160x147

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 637 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Baklažán je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zářivka zdarma Podívejte se i na ilustrace Jed ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Smajlík lízátko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, kliparty, svg, download, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, Baklažán, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, Zelenina, Baklažán

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profilovka, word, Adobe Illustrator , časopis, inkscape, profil, web, office, seminární práce, Pinterest, dokument, plakáty, PowerPoint, plakát, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Čarodějnické rekvizity zdarma, vektor Ledňáček ke stažení nebo obrázek Padesátieurovka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.