Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Baklažán (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baklažán zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Baklažán. Stahujte klipart Baklažán v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baklažán zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Baklažán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baklažán ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1467
1280x1174
800x733
500x458
160x147

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 637 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Baklažán se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Baklažán patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sada smajlíků ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zdarma ke stažení zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Pyšný páv ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, svg, ilustrační obrázek, download, klipart, grafika, free, Baklažán, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, kliparty, Baklažán, vektor

Doporučené použití klipartu: prezentace, památník, webové stránky, seminární práce, video, Facebook, plakáty, referáty, avatar, Instagram, corelDraw, textové dokumenty, dokumenty, Adobe Illustrator, eshop, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Vědecká kalkulačka ke stáhnutí, vektor Palec nahoru zdarma nebo obrázek Zlaté J zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.