Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baklažán, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baklažán zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Baklažán. Vektorová ilustrace Baklažán je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baklažán zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Baklažán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baklažán ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1467
1280x1174
800x733
500x458
160x147

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 637 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Baklažán je v kategorii Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bicí zdarma Podívejte se i na ilustrace DOCB ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté Z ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, grafika, kliparty, Baklažán, zdarma, download, klipart, vektor, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, Twitter, referáty, word, PowerPoint, Instagram, kalendář, office, inkscape, památník, fotokniha, škola, dokument, časopis, corelDraw, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Neptun zdarma, vektor Jabko ke stažení nebo obrázek Morpho peleides ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.