Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baklažán, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baklažán zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Baklažán. Vektorová ilustrace Baklažán je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baklažán zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Baklažán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baklažán ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1467
1280x1174
800x733
500x458
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 637 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Baklažán se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jižní Karolína ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pevnost zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Dikobraz ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Baklažán, ilustrační obrázek, svg, vektor, obrázek, cliparts, download, ke stáhnutí, klipart, zdarma, grafika, kliparty, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, časopis, škola, dokument, plakát, články, pozvánky, Adobe Illustrator , corelDraw, openOffice, prezentace, blog, inkscape, webové stránky, Twitter, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Kolouch ke stáhnutí, ilustrace Melíry zdarma nebo vektor Červený motýl ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.