Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baklažán, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baklažán zdarma ke stažení

Baklažán je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Baklažán je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Baklažán? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baklažán zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baklažán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baklažán ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1467
1280x1174
800x733
500x458
160x147

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 111 637 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Baklažán se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fotbalista ke stažení Podívejte se i na vektor Malé písmeno G ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mark Twain zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, klipart, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, download, ke stažení, Baklažán, free, ilustrační obrázek, Zelenina, kliparty, vektorový obrázek, Baklažán

Doporučené použití klipartu: časopis, památník, corelDraw, openOffice, plakáty, fotokniha, profilovka, referáty, webové stránky, škola, Pinterest, inkscape, web, plakát, avatar, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Vánoční balíček ke stažení, obrázek Valentýn ke stáhnutí nebo klipart HTML zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.