Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fotokopírka, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotokopírka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Fotokopírka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Fotokopírka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotokopírka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fotokopírka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotokopírka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1479
1280x1184
800x740
500x462
160x148

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 078 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fotokopírka se nachází v sekci Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Éclair ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Skotský teriér zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Krtek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Fotokopírka, free, download, Přístroje, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, grafika, Fotokopírka, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, dokument, word, kalendář, PowerPoint, avatar, inkscape, časopis, Facebook, web, pozvánky, škola, Adobe Illustrator , webové stránky, textové dokumenty, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Kuřátko ke stáhnutí, obrázek Vánoční ubrus zdarma nebo klipart Avocado ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.