Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Tunisko (Mapy) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tunisko ke stažení zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Tunisko. Kreslená ilustrace Tunisko je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tunisko zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tunisko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tunisko ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

802x1600
641x1280
401x800
251x500
80x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 836 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Zaujal vás náš klipart Tunisko? Potom se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Tunisko se nachází v kategorii Kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Severní Ameriky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedá mašle ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zavírací špendlík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, free, ke stažení, download, vektor, ilustrace, svg, Tunisko, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, Tunisko, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, koláž, články, Instagram, web, tiskoviny, avatar, vstupenky, profilovka, dokument, blog, památník, eshop, wordpress, seminární práce, letáky, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Broučci zdarma, obrázek Rambutan ke stažení nebo vektorový klipart Pejsek a kočička ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.