Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Tunisko (Mapy) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tunisko zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Tunisko. Kreslená ilustrace Tunisko je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Tunisko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tunisko zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tunisko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tunisko ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

802x1600
641x1280
401x800
251x500
80x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 836 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Líbí se vám klipart Tunisko? Pak se podělte s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Tunisko je v kategorii Vektorové obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek COM ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elektronické srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor CSS soubor ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, Tunisko, zdarma, Mapy, grafika, vektorový obrázek, Tunisko, ke stažení, ilustrace, free, klipart, vektor, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, památník, Twitter, seminární práce, diář, Adobe Illustrator, pozvánky, corelDraw, dokumenty, referáty, etikety, prezentace, škola, blog, inkscape, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart LNK ke stáhnutí, vektorový klipart Svatojiřská stuha zdarma nebo obrázek, klipart Čivava zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.