Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Andělé (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělé zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Andělé. Klipart Andělé je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Andělé? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělé zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Andělé ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělé ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1041
1280x833
800x520
500x325
160x104

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 957 887 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Andělé můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Andělé patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek JSP formát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kaštany ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ulita zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, download, ke stáhnutí, Andělé, free, ilustrace, svg, Ženy, klipart, Andělé, vektor, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, video, Twitter, office, články, word, fotokniha, blog, Pinterest, dokumenty, památník, profil, plakát, textové dokumenty, inkscape, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Brad Pitt zdarma, vektor Růžičky ke stáhnutí nebo obrázek Medúza ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.