Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Andělé (Ženy) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Andělé zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Andělé. Klipart Andělé je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělé zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Andělé ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělé ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1041
1280x833
800x520
500x325
160x104

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 957 887 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Andělé) můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Andělé je v kategorii Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šnorchl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart LITE ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Stříbrná rtěnka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Andělé, free, zdarma, Ženy, vektor, klipart, download, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, ke stažení, Andělé

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, openOffice, pozvánky, profil, památník, Adobe Illustrator, web, Twitter, webové stránky, office, kalendář, referáty, seminární práce, dokument, corelDraw, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Řazení ke stažení, ilustrace Buben ke stažení nebo klipart Mapa Malawi ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.