Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Andělé (Ženy) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Andělé zadarmo ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Andělé. Kreslená ilustrace Andělé je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělé zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Andělé ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělé ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1041
1280x833
800x520
500x325
160x104

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 957 887 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Andělé s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Andělé se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růže ve váze ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plato s vejci zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční kýč ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, Andělé, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, cliparts, vektor, svg, zdarma, klipart, free, vektorový obrázek, Ženy, download

Doporučené použití klipartu: katalog, corelDraw, oznámení, plakáty, profil, etikety, tiskoviny, profilovka, referáty, webové stránky, eshop, diplomová práce, brožury, office, web, koláž, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Zvonek vánoční ke stáhnutí, obrázek, klipart Slanina ke stažení nebo vektorový obrázek Kokosový koktejl zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.