Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Plesnivý sýr (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plesnivý sýr zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Plesnivý sýr. Stahujte klipart Plesnivý sýr v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plesnivý sýr zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Plesnivý sýr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plesnivý sýr ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1134
1280x907
800x567
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 868 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Plesnivý sýr s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Plesnivý sýr se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žlutý sporťák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lučištnice zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Vzducholoď ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Plesnivý sýr, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, svg, free, klipart, obrázek, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, Jídlo, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: video, avatar, word, profil, etikety, PowerPoint, blog, profilovka, články, památník, dokumenty, dokument, referáty, inkscape, diář, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Koktejl ke stáhnutí, vektorový obrázek Červené Z zdarma nebo vektorový obrázek Broučci zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.