Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Mrakodrap (Stavby) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mrakodrap zdarma ke stažení

Mrakodrap je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Klipart Mrakodrap je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrakodrap zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mrakodrap ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrakodrap ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 765 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: sincrosergio

Sdílejte obrázek, klipart Mrakodrap s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Mrakodrap je v kategorii Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Napařovací žehlička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pastelky v hrnečku zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Talíř s příborem ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, zdarma, cliparts, ke stažení, grafika, svg, ilustrační obrázek, Stavby, free, ilustrace, Mrakodrap, ke stáhnutí, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: koláž, bakalářská práce, webové stránky, letáky, Facebook, kalendář, corelDraw, články, seminární práce, prospekty, prezentace, openOffice, diplomová práce, blog, fotokniha, profilovka, logo

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Tmavozelená medúza ke stáhnutí, vektorový obrázek ODT zdarma nebo vektor Digitální číslo 6 zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.