Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zelené nůžky (Nástroje) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Zelené nůžky stahujte zdarma

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zelené nůžky. Doporučujeme stahovat obrázek Zelené nůžky ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené nůžky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelené nůžky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené nůžky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 768 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: maestrawalker

Líbí se vám klipart Zelené nůžky? Pak se podělte se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Zelené nůžky je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Karafiát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bulldozer ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Stegosaurus ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelené nůžky, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, download, klipart, Nástroje, cliparts, ilustrace, svg, kliparty, grafika, Zelené nůžky, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, škola, magazín, fotografie, prezentace, vstupenky, seminární práce, dokumenty, inkscape, Instagram, logo, kalendář, corelDraw, Zoner Callisto, památník, webové stránky, tiskoviny

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Zelený dům ke stažení, vektor Bruselský grifonek ke stažení nebo vektor Kytice růží ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.