Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smrt, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smrt zdarma ke stažení

Smrt je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Smrt je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Smrt lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrt zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Smrt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrt ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 146 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sirrob01

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smrt patří do sekce Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace OGG soubor zdarma Podívejte se i na klipart Vysoké kolo ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Modré vajíčko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, ilustrace, vektor, free, Smrt, klipart, kliparty, Smrt, ke stáhnutí, zdarma, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, pozvánky, blog, referáty, prezentace, profilovka, corelDraw, škola, avatar, Pinterest, PowerPoint, Instagram, plakát, fotokniha, památník, časopis

Mezi hezké kresby patří i klipart Pugét zdarma, ilustrace Žehlička ke stažení nebo vektor Škola ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.