Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Slunečno, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunečno zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Slunečno. Klipart Slunečno je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Slunečno? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečno zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Slunečno ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečno ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 617 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Slunečno je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Člověk zdarma Podívejte se i na ilustrace Mešita ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Čtenář ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Symboly, cliparts, kliparty, vektor, Slunečno, ke stáhnutí, Slunečno, obrázek, download, grafika, svg, ke stažení, klipart, free

Doporučené použití klipartu: profil, Facebook, Twitter, články, památník, prezentace, plakáty, word, corelDraw, kalendář, textové dokumenty, dokument, webové stránky, plakát, openOffice, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Lebka se zkříženými hnáty zdarma, vektor Junonia coenia ke stažení nebo obrázek Colorado ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.