Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Slunečno, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunečno zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Slunečno. Klipart Slunečno je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Slunečno? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečno zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slunečno ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečno ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 617 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Slunečno se nachází v sekci Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek 500 Euro ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Ředkve zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Pevnost ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, ilustrace, obrázek, free, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, Symboly, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, Slunečno

Doporučené použití klipartu: fotokniha, seminární práce, časopis, památník, inkscape, profilovka, openOffice, avatar, dokumenty, blog, prezentace, corelDraw, PowerPoint, pozvánky, škola, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Rakousko ke stáhnutí, obrázek Emo dívka zdarma nebo klipart Cizrna ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.