Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Štír, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štír zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Štír. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štír zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Štír ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štír ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 306 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Štír se nachází v sekci Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Světélko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zákaz spinnerů zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mamut ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Štír, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, Štír, free, download, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, klipart, svg, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: Instagram, blog, kalendář, corelDraw, pozvánky, webové stránky, textové dokumenty, word, plakát, avatar, inkscape, škola, profilovka, referáty, Twitter, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Zvonečky ke stáhnutí, ilustrace Piaggio Ciao zdarma nebo vektor Violistka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.