Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Medúza (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Medúza zdarma ke stažení

Medúza je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme stahovat obrázek Medúza ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medúza zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Medúza ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medúza ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 132 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Líbí se vám klipart Medúza? Pak se podělte s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Medúza se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Půllitr piva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Včela s květinami ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart CD ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, download, Zvířata, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, free, cliparts, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, časopis, Adobe Illustrator, dokumenty, brožury, pozvánky, památník, eshop, deníček, video, katalog, office, inkscape, kalendář, prospekty, etikety, manuály

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Karikatura psa ke stažení, obrázek Žlutá veverka zdarma nebo vektorový obrázek Mula ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.