Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hrošík, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrošík zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Hrošík. Pakliže si chcete obrázek Hrošík stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Hrošík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrošík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hrošík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrošík ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1172
1280x937
800x586
500x366
160x117

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 196 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hrošík je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fialový stromeček ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Batole zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Download ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, Zvířata, grafika, download, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, klipart, Hrošík, ke stáhnutí, free, svg

Doporučené použití klipartu: openOffice, word, Instagram, Facebook, referáty, textové dokumenty, Pinterest, články, škola, plakáty, inkscape, dokumenty, prezentace, časopis, dokument, web

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Houkačka na kolo ke stáhnutí, vektor Dopravní letadlo zdarma nebo obrázek Znak panna ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.