Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bílá složka, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá složka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bílá složka. Obrázek Bílá složka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá složka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Bílá složka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá složka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 079 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bílá složka se nachází v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Cigareta ke stažení Podívejte se i na klipart Voda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Lektvar zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, Symboly, Bílá složka, vektor, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, svg, free, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakáty, Pinterest, word, Facebook, textové dokumenty, kalendář, corelDraw, blog, profilovka, referáty, seminární práce, profil, dokumenty, inkscape, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Agentka ke stažení, ilustrace Informace ke stáhnutí nebo vektor Ještěrka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.