Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bílá složka, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá složka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bílá složka. Obrázek Bílá složka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá složka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bílá složka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá složka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 079 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bílá složka je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Plazmová televize ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mexické vejce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vatikán ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, download, klipart, Bílá složka, grafika, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, Bílá složka, cliparts, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, office, památník, inkscape, fotokniha, škola, Twitter, články, plakát, referáty, Pinterest, corelDraw, blog, web, plakáty, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Oliva ke stáhnutí, klipart Kafíčko zdarma nebo ilustrace Santa v komíně ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.