Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bílá složka, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá složka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bílá složka. Klipart Bílá složka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá složka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílá složka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá složka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 079 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bílá složka je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mobilní telefon ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Vysmátý smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Nekouřit ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, vektor, Symboly, free, Bílá složka, Bílá složka, svg, obrázek, kliparty, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, download, klipart

Doporučené použití klipartu: referáty, profil, PowerPoint, corelDraw, Facebook, památník, avatar, plakáty, plakát, kalendář, seminární práce, Adobe Illustrator , openOffice, články, word, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Brýlatý smajlík ke stáhnutí, vektor Fialový stromeček zdarma nebo obrázek Mikulášská čepice ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.