Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bílá složka, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá složka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bílá složka. Klipart Bílá složka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá složka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Bílá složka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá složka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 079 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bílá složka patří do sekce Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Finsko zdarma Podívejte se i na klipart Znak ryby ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Rapis ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, kliparty, free, ilustrace, Symboly, download, ke stažení, vektorový obrázek, Bílá složka, svg, vektor, cliparts, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: blog, pozvánky, Instagram, seminární práce, PowerPoint, dokument, fotokniha, word, Twitter, avatar, profilovka, Facebook, inkscape, web, profil, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Zákaz fotografování zdarma, ilustrace Krysa ke stažení nebo vektor Hnědý strom ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.