Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dýně major, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dýně major zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dýně major. Klipart Dýně major je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně major zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dýně major ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně major ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1148x1600
919x1280
575x800
359x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 357 999 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Viscious-Speed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dýně major se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chipsy ke stažení Podívejte se i na klipart Mapa Irska ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, ilustrace, Halloween, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, Dýně major, free, grafika, vektorový obrázek, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, PowerPoint, office, časopis, profilovka, Facebook, dokument, textové dokumenty, fotokniha, Pinterest, Twitter, Instagram, web, škola, pozvánky, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Svatojiřská stuha ke stažení, ilustrace CAB ke stáhnutí nebo vektor Závaží 5 kg zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.