Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dýně major (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně major zdarma ke stažení

Dýně major je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Dýně major je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dýně major lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně major zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dýně major ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně major ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1148x1600
919x1280
575x800
359x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 357 999 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Viscious-Speed

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dýně major s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Dýně major je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Opička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Okurek ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek První místo ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, free, ke stáhnutí, kliparty, download, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, svg, grafika, Dýně major, cliparts, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, webové stránky, časopis, referáty, office, diář, fotokniha, wordpress, Twitter, corelDraw, Adobe Illustrator, PowerPoint, pozvánky, Pinterest, profilovka, plakáty

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Sierra Leone ke stažení, obrázek Kočičí dívka ke stažení nebo vektor Junonia coenia ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty najdete také tam.