Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dýně major, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dýně major zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dýně major. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Dýně major. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně major zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dýně major ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně major ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1148x1600
919x1280
575x800
359x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 357 999 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Viscious-Speed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dýně major je v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Komory ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Internet zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Vuvuzela ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, vektor, svg, grafika, Dýně major, download, ilustrační obrázek, ilustrace, Halloween, vektorový obrázek, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, word, seminární práce, památník, časopis, dokument, prezentace, webové stránky, corelDraw, Adobe Illustrator , referáty, dokumenty, Instagram, kalendář, inkscape, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Diamant ke stáhnutí, vektor Váha zdarma nebo obrázek Nektarinka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.