Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dýně major, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dýně major zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dýně major. Klipart Dýně major je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně major zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dýně major ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně major ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1148x1600
919x1280
575x800
359x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 357 999 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Viscious-Speed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dýně major je v kategorii Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kečup ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Dětská autosedačka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zlatý zavináč ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, ke stažení, svg, Dýně major, download, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: avatar, škola, Pinterest, profilovka, fotokniha, pozvánky, word, corelDraw, web, Instagram, blog, památník, dokument, Adobe Illustrator , plakát, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Valentýnská bonboniéra ke stáhnutí, klipart Eskalátor zdarma nebo ilustrace Jam ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.