Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dýně major (Halloween) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dýně major zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dýně major. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dýně major nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dýně major? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně major zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dýně major ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně major ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1148x1600
919x1280
575x800
359x500
115x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 357 999 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Viscious-Speed

Zaujal vás náš klipart Dýně major? Potom se podělte s kolegy prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Dýně major se nachází v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Štika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lednička ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Arizona zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, vektorový obrázek, grafika, Dýně major, Halloween, obrázek, free, zdarma, download, ilustrační obrázek, Dýně major

Doporučené použití klipartu: fotokniha, památník, škola, corelDraw, Facebook, textové dokumenty, dokumenty, kalendář, Adobe Illustrator, plakát, word, wordpress, Twitter, blog, avatar, video

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Kuřecí noha zdarma, ilustrace Zlověstný smajlík ke stáhnutí nebo klipart Bílá kočka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.