Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Požární hlásič, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Požární hlásič zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Požární hlásič. Klipart Požární hlásič je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Požární hlásič v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Požární hlásič zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Požární hlásič ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Požární hlásič ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1596
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 864 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Požární hlásič se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace DVD přehrávač ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Jablko zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční cukroví ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Požární hlásič, svg, kliparty, Přístroje, obrázek, zdarma, ilustrace, Požární hlásič, vektorový obrázek, download, grafika, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, plakát, Adobe Illustrator , škola, word, seminární práce, Facebook, openOffice, office, dokumenty, profilovka, kalendář, profil, inkscape, památník, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Santa čepice ke stáhnutí, ilustrace Celer zdarma nebo vektor Digitální znak I ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.