Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Syrena 105 (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Syrena 105 zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Syrena 105. Klipart Syrena 105 je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Syrena 105 zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Syrena 105 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Syrena 105 ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1212
1280x970
800x606
500x379
160x121

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 949 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: koconmus

Tento obrázek s názvem (Syrena 105) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Syrena 105 se nachází v kategorii Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Santa - pacman ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hroznové víno ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Cibule ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Syrena 105, zdarma, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, free, vektorový obrázek, Syrena 105, Auta, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: články, plakát, web, dokumenty, PowerPoint, dokument, textové dokumenty, Pinterest, Facebook, fotokniha, wordpress, Twitter, seminární práce, avatar, office, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Lampion ke stažení, obrázek, klipart Airbus ke stažení nebo vektorový klipart Formule ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.