Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kytka, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kytka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kytka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1597x1600
1277x1280
798x800
499x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 408 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kytka se nachází v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Teodolit ke stažení Podívejte se i na klipart Rogalo ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Karatistka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kytka, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, svg, cliparts, Květiny, klipart, ilustrace, free, Kytka, download, zdarma, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, časopis, články, webové stránky, corelDraw, Twitter, dokument, blog, pozvánky, Adobe Illustrator , Instagram, plakáty, prezentace, seminární práce, Facebook, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Velikonoční přáníčko ke stažení, ilustrace Pero ke stáhnutí nebo vektor Smajlík v pračce zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.