Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kytka (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kytka. Kreslená ilustrace Kytka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Kytka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1597x1600
1277x1280
798x800
499x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 408 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku:

Sdílejte obrázek, klipart Kytka se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Kytka patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ara ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kánoe zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vlk ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, cliparts, download, kliparty, ke stáhnutí, svg, free, Kytka, klipart, vektor, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, pozvánky, PowerPoint, avatar, office, blog, corelDraw, kalendář, časopis, inkscape, Adobe Illustrator, video, openOffice, plakát, diář, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Žampiony ke stáhnutí, vektor Oranžový autobus zdarma nebo obrázek Dračinka jižní zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.