Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kytka, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kytka. Klipart Kytka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kytka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1597x1600
1277x1280
798x800
499x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 408 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kytka patří do sekce Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žlutá paprika zdarma Podívejte se i na vektor Země ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Španělska ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kytka, download, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Kytka, free, cliparts, ke stažení, svg, Květiny, vektor, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Twitter, blog, plakát, inkscape, seminární práce, fotokniha, pozvánky, word, webové stránky, kalendář, památník, avatar, prezentace, Instagram, web

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Šicí stroj zdarma, obrázek Žlutý motýl ke stažení nebo klipart Oranžová květina ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.