Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kytka, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kytka. Klipart Kytka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kytka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kytka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1597x1600
1277x1280
798x800
499x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 408 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kytka je v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ganéša ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Strýček Sam zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zelené slunéčko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, grafika, free, zdarma, vektor, obrázek, Kytka, Kytka, cliparts, kliparty, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, referáty, Instagram, avatar, office, časopis, seminární práce, plakáty, corelDraw, Twitter, openOffice, kalendář, plakát, prezentace, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Páv ke stáhnutí, vektor Molekula kofeinu zdarma nebo obrázek UFO ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.