Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kytka (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kytka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kytka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1597x1600
1277x1280
798x800
499x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 408 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Obrázek, klipart pojmenovaný Kytka můžete sdílet s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Kytka se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlomené srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Televizní ovladač ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Afrika zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, ilustrace, svg, klipart, vektorový obrázek, obrázek, grafika, Kytka, Kytka, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: referáty, škola, fotokniha, Instagram, pozvánky, avatar, dokument, Adobe Illustrator, word, profil, PowerPoint, články, Facebook, etikety, diář, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Sluchátka zdarma, obrázek, klipart PDF dokument ke stáhnutí nebo vektorový klipart Auta ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.