Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Květinové přáníčko (Láska) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Květinové přáníčko ke stažení zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květinové přáníčko. Klipart Květinové přáníčko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové přáníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květinové přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové přáníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 116 206 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Almeidah

Obrázek, klipart pojmenovaný Květinové přáníčko můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Obrázek Květinové přáníčko je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Fialový drahokam ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Maminka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zastávka MHD zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, Květinové přáníčko, obrázek, zdarma, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, download, ke stáhnutí, Květinové přáníčko, kliparty, ilustrace, Láska

Doporučené použití klipartu: časopis, dokument, referáty, eshop, video, prospekty, magazín, oznámení, diplomová práce, letáky, kalendář, office, PowerPoint, bakalářská práce, deníček, Instagram, wordpress

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Ankh zdarma, vektor Krtek zdarma nebo ilustrace Kravička ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.