Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Květinové přáníčko (Láska) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květinové přáníčko zadarmo ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květinové přáníčko. Stahujte klipart Květinové přáníčko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové přáníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květinové přáníčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové přáníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 206 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Almeidah

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Květinové přáníčko s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Květinové přáníčko se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Porsche ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Houba zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Jetel ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, Květinové přáníčko, zdarma, free, vektor, kliparty, grafika, vektorový obrázek, download, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Láska, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, inkscape, letáky, corelDraw, vizitky, profil, blog, PowerPoint, diář, openOffice, památník, Twitter, Adobe Illustrator, časopis, textové dokumenty, etikety, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Skládací mapa ke stáhnutí, vektor Krtek zdarma nebo vektorový obrázek TEX zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.