Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Květinové přáníčko (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinové přáníčko zdarma ke stažení

Květinové přáníčko je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Květinové přáníčko je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové přáníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květinové přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové přáníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 116 206 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Almeidah

Zaujal vás náš klipart Květinové přáníčko? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Květinové přáníčko se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart PPT ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart ODS ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté Z zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, Květinové přáníčko, download, zdarma, cliparts, vektor, klipart, kliparty, svg, Láska, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prezentace, pozvánky, škola, Twitter, Adobe Illustrator, profilovka, wordpress, památník, web, seminární práce, office, PowerPoint, články, webové stránky, kalendář, video

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Isaac Newton zdarma, vektorový obrázek Červené F ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Červené L ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.