Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční pudink, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční pudink zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vánoční pudink. Vektorová ilustrace Vánoční pudink je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vánoční pudink lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční pudink zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční pudink ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční pudink ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1172x1600
937x1280
586x800
366x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 803 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: karderio

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční pudink se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lednice ke stáhnutí Podívejte se i na vektor APK zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Smrtka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoční pudink, vektorový obrázek, ilustrace, free, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, svg, zdarma, grafika, ke stáhnutí, klipart, vektor, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakát, profil, články, textové dokumenty, profilovka, avatar, pozvánky, openOffice, památník, web, Adobe Illustrator , Instagram, Pinterest, časopis, office

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Hospoda ke stáhnutí, obrázek Řepa zdarma nebo klipart Ženich a nevěsta ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde