Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční pudink, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční pudink zdarma ke stažení

Vánoční pudink je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Vánoční pudink je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Vánoční pudink? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční pudink zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční pudink ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční pudink ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1172x1600
937x1280
586x800
366x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 803 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: karderio

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční pudink je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Guyana zdarma Podívejte se i na ilustrace Perníčky ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Roztleskávačka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, Vánoční pudink, Jídlo, ke stáhnutí, free, download, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, vektor, Vánoční pudink, klipart, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , pozvánky, plakát, blog, Facebook, webové stránky, avatar, inkscape, dokument, Pinterest, škola, časopis, památník, Twitter, PowerPoint, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Potkan zdarma, vektor Genderová srdíčka ke stažení nebo obrázek Basový klíč ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde