Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční pudink (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční pudink zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Vánoční pudink. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoční pudink nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční pudink zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční pudink ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční pudink ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1172x1600
937x1280
586x800
366x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 803 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: karderio

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vánoční pudink s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Vánoční pudink se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Brýle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cuketa ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Airbus ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, Vánoční pudink, free, download, klipart, cliparts, obrázek, svg, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, Vánoční pudink, Jídlo

Doporučené použití klipartu: magazín, openOffice, prezentace, Pinterest, profilovka, word, články, časopis, inkscape, blog, corelDraw, office, deníček, pozvánky, etikety, seminární práce, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Prsten ke stažení, vektor Ghana ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Muchomůrka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde