Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pilka na dřevo (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pilka na dřevo zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Pilka na dřevo. Doporučujeme stahovat obrázek Pilka na dřevo ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pilka na dřevo zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pilka na dřevo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pilka na dřevo ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1498x1600
1198x1280
748x800
468x500
149x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 173 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Francesco Architetto Rollandin

Sdílejte obrázek, klipart Pilka na dřevo s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Pilka na dřevo se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šachovnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Veselý smajlík zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Rovníková Guinea ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, download, obrázek, Pilka na dřevo, Pilka na dřevo, Nástroje, free, grafika, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: diář, avatar, fotokniha, články, seminární práce, brožury, profilovka, blog, etikety, corelDraw, Facebook, word, inkscape, openOffice, prezentace, kalendář, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Tattoo ke stáhnutí, vektorový obrázek Mango ke stáhnutí nebo vektorový klipart AMC Gremlin zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.