Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart WC (Symboly) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart WC ke stažení zdarma

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný WC. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek WC ve formátu SVG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart WC zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart WC ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart WC ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 975 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart WC? Potom se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek WC je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Světlemodrá mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strážní věž ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Programátorka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, svg, ke stažení, ke stáhnutí, download, ilustrace, vektor, free, klipart, WC, Symboly, zdarma, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, referáty, časopis, eshop, PowerPoint, inkscape, Pinterest, Twitter, blog, manuály, logo, textové dokumenty, profilovka, Zoner Callisto, prospekty, openOffice, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Studentka zdarma, klipart Morpho theseus ke stáhnutí nebo ilustrace Anarchie ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.