Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bleděmodrá stuha, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bleděmodrá stuha zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bleděmodrá stuha. Obrázek Bleděmodrá stuha je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Bleděmodrá stuha? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bleděmodrá stuha zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bleděmodrá stuha ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bleděmodrá stuha ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1458x1600
1167x1280
729x800
455x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 157 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bleděmodrá stuha je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šedozelená stuha ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Modrý stromek zdarma Mohl by vás také zajímat klipart P-51 Mustang ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, grafika, ilustrační obrázek, download, Symboly, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, Bleděmodrá stuha, cliparts, zdarma, vektor, Bleděmodrá stuha

Doporučené použití klipartu: seminární práce, fotokniha, avatar, referáty, blog, Pinterest, textové dokumenty, pozvánky, plakáty, Instagram, inkscape, škola, Facebook, PowerPoint, web, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Severní Korea ke stáhnutí, vektor Pozoun zdarma nebo obrázek Mojito ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.