Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bleděmodrá stuha (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bleděmodrá stuha zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Bleděmodrá stuha. Klipart Bleděmodrá stuha je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bleděmodrá stuha zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bleděmodrá stuha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bleděmodrá stuha ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1458x1600
1167x1280
729x800
455x500
145x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 157 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Bleděmodrá stuha? Potom se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Bleděmodrá stuha je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Snowboardistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tachometr ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zřícenina zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Bleděmodrá stuha, free, download, cliparts, Bleděmodrá stuha, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, svg, klipart, grafika, vektorový obrázek, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakáty, blog, seminární práce, prospekty, etikety, prezentace, památník, web, Facebook, tiskoviny, magazín, články, webové stránky, plakát, dokumenty, kalendář, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace 20 Eurocentů zdarma, obrázek, klipart Dětská tříkolka ke stažení nebo ilustrace Rajská s knedlíkem ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.