Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart GIF, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart GIF zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - GIF. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek GIF nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart GIF zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek GIF ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart GIF ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1240x1600
992x1280
620x800
388x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 846 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart GIF patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Třetí místo zdarma Podívejte se i na vektor Pastinák ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kempingový vařič ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, kliparty, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, Symboly, obrázek, GIF, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, svg, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: prezentace, avatar, škola, Pinterest, památník, PowerPoint, word, fotokniha, plakáty, články, profilovka, blog, textové dokumenty, profil, Facebook, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Požární auto zdarma, obrázek Hřib ke stažení nebo klipart Nákladní auto ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.