Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart GIF (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart GIF ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný GIF. Doporučujeme stahovat obrázek GIF ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart GIF zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek GIF ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart GIF ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1240x1600
992x1280
620x800
388x500
124x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 846 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart GIF? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart GIF je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Digitální číslo 9 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Melíry ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Santova čapka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek, GIF, Symboly, download, cliparts, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, svg, GIF, ke stažení, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, škola, památník, bakalářská práce, seminární práce, vstupenky, manuály, časopis, Twitter, oznámení, brožury, wordpress, plakát, word, tiskoviny, diář, video

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Sušenky zdarma, ilustrace Malovaná vajíčka zdarma nebo vektor Tlačítkový mobil ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.