Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart GIF (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart GIF zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje GIF. Vektorový obrázek GIF je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám obrázek (klipart) GIF? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart GIF zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart GIF ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart GIF ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1240x1600
992x1280
620x800
388x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 846 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný GIF s dalšími osobami na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek GIF patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pórek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kapr zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Hrách setý ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, GIF, GIF, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, free, ke stažení, zdarma, grafika, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, dokument, profil, openOffice, časopis, Pinterest, Facebook, profilovka, pozvánky, plakáty, corelDraw, webové stránky, eshop, referáty, Adobe Illustrator, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i klipart ODP soubor ke stáhnutí, vektor Elektrické auto zdarma nebo obrázek Billie Piper zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.