Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart GIF (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart GIF zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný GIF. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart GIF zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart GIF ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart GIF ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1240x1600
992x1280
620x800
388x500
124x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 846 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart GIF? Pak se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek GIF je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Steak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skarab ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Marx Engels Lenin ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, GIF, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, download, kliparty, vektor, free, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: office, eshop, video, plakát, webové stránky, škola, dokument, etikety, kalendář, word, Adobe Illustrator, Pinterest, památník, články, prezentace, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Kytice růží ke stažení, vektorový obrázek Multimetr ke stažení nebo vektorový obrázek Barevné papriky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.