Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart GIF (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart GIF zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název GIF. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem GIF. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart GIF zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek GIF ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart GIF ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1240x1600
992x1280
620x800
388x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 846 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart GIF? Pak se podělte se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart GIF se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žlutí smajlíci ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Íránu ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Modré srdce ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: GIF, kliparty, ke stažení, ilustrace, obrázek, download, grafika, zdarma, vektor, klipart, cliparts, free, GIF, Symboly, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, PowerPoint, inkscape, diář, prezentace, památník, web, office, blog, eshop, dokumenty, corelDraw, Facebook, plakát, webové stránky, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Pařáty smrtky ke stažení, obrázek, klipart Štafle ke stažení nebo vektorový klipart SWF soubor ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.